Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Vedení účetnictví Praha

Účetnictví a daňová evidence, mzdy
Online účetnictví
Ekonomické poradenství
Samostatné systémy s dávkovým sehráváním (synchronizací)

EPADUS s.r.o. - vedení účetnictví a zpracování mezd Praha

Společnost EPADUS s.r.o. vznikla v roce 2010 vkladem podniku fyzické osoby - účetní firmy. Bylo to logické vyústění rostoucího počtu klientů a rozsahu nabízených služeb. 

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a zpracování mezd. Zabýváme se však i expertními činnostmi jako jsou poradenství, pořádání odborných školení, metodická a lektorská činnost.

Naší filozofií je zásada, že úspěch nestojí na penězích, ani megalomanství, ale na poctivé práci a přizpůsobení se potřebám konkrétního zákazníka s dobrým využitím standardních nástrojů. Dosavadní praxe ukazuje, že úspěch nezáleží na pořizovací ceně účetního software, ale na jeho kvalitním nastavení a implementaci. Dobře nastavený "krabicový" software hravě předčí složité drahé systémy, pokud jejich implementaci nebyla věnována náležitá péče.

 

EPADUS s.r.o. v současnosti využívá nejvyšších SQL verzí programů POHODA, PAMICA a ERP Altus Vario 14. Vedení účetnictví a zpracování mezd poskytujeme na vlastním hardware a software, ale také na software a hardware našich klientů. Nebráníme se vedení účetnictví a zpracování mezd v jiných programech, ale nezapomínáme na to, že kvalitní služby lze poskytovat jen s kvalitní znalostí používaného programu. 

Prodáváme a konzultujeme software, který z naší vlastní praxe dobře známe. Našim zákazníkům nabízíme poradenství a odbornou pomoc za zvýhodněných podmínek. Pokud si u nás koupíte účetní, mzdový nebo daňový software, pomůžeme Vám překlenout složitější situace, se kterými se při jeho používání setkáte (nastavení software, první mzdy nebo první roční závěrka).

 

 

Kontaktujte nás

Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies