Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Certifikovaný partner POHODA

Prodáváme a konzultujeme software, který z naší vlastní praxe dobře známe.

Služby

Jaké služby poskytujeme:

  • vedení podvojného účetnictví,
  • vedení daňové evidence,
  • zpracování mezd,
  • účetní poradenství,
  • ekonomické poradenství,
  • prodej, instalace a konzultace účetních programů.

Vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení daňové evidence poskytujeme na našem hardware a v našem softwarovém vybevení, ale také na hardware a software našich klientů. Možné jsou i různé kombinace (například mzdy u nás a účetnictví u klienta). Podporujeme importy vstupních dat a exporty výstupních dat mezi systémy. Podporujeme i offline sehrávání prostřednictvím doplňku PZD pro program Pohoda. V oblasti sehrávání a přenosů dat máme dlouholeté zkušenosti.

Poradenství a softwarové služby jsou určeny především pro zákazníky, kterým je poskytováno vedení účetnictví, vedení daňové evidence nebo zpracování mezd.


Ceny služeb:
Cena se stanoví vždy dle potřeb každého zákazníka. Používáme jednotkové ceny nebo měsíční paušál.

Jsme plátci DPH, naše služby podléhají sazbě 21%.

Pro zaslání cenové nabídky zašlete email s uvedením počtu dokladů měsíčně (přijaté faktury, vydané faktury, pokladna a banka), počtem zaměstnanců a stručně popište činnost Vaší firmy. Nezapomeňte, prosím, uvést své kontaktní údaje pro zaslání nabídky a upřesnění údajů.

Preferujeme osobní setkání, kde lze probrat podrobnosti. Předchozí zaslání údajů (viz předchozí odstavec) je výhodou, která uspoří čas na obou stranách.

Úvodní schůzky s klientem jsou vždy zdarma! Nechceme, aby při jednání klienti hypnotizovali své hodinky. Naopak chceme, abychom se dozvěděli vše potřebné a podařilo se nastavit naši spolupráci co nejlépe. Nebojte se proto ptát, jsme tu pro Vás.


Reference:
Po důkladném zvážení jsme se rozhodli nezveřejňovat naše zákazníky. Nikomu nebráníme, aby zveřejnil, že využívá našich služeb a podělil se o zkušenosti s EPADUS s.r.o., ale zveřejňování informací tohoto druhu z naší strany považujeme za problematické.

Důvodem je naše lektorská a publikační činnost, při které je třeba uvádět příklady z praxe, aby byla řešená problematika dostatečně názorná a srozumitelná. Současně ale nemůžeme připustit, aby došlo ke ztotožnění klientů a řešených problémů.

V médiích a veřejném prostoru se dnes vyskytuje množství informací různé kvality. Ne každý je schopen rozeznat, co je relevantní informace a co nikoliv. Je obtížné dopředu odhadnout, jak bude s poskytnutými informacemi v budoucnu nakládáno, za jakým účelem a s jakým důrazem na zachování jejich pravdivosti. Neprofesionální citace snadno změní význam původního sdělení. Je zdlouhavé, nákladné a obtížné korigovat následný život informací, které putují napříč internetem.

Konkurence se někdy uchyluje k částečnému řešení, kdy zveřejní jen několik vybraných zákazníků. Aby bylo možné něco takového učinit, je třeba věc předem se zákazníkem projednat. Zveřejňování námi vybraných a námi ovlivněných referencí je proti našim zásadám. Navíc toto kompromisní řešení ohrozí sice menší počet zákazníků, ale ty zveřejněné vystaví riziku naplno.

Kontaktujte nás

Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies